KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14556015
nr 1455 6015
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, väg. Olja på pannå, 10x15cm, yttermått inklusive ram: 20x25cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 mars 2022
kl 19:24:57
18/3 15:23:16
100 kr
19/3 23:52:34